Přidej recenzi

Vratenie penazi

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíců.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 8 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1568

  Lukáš
  Uživatel

  Ahojte. Prosím vás mám problém stým ze som si objednal jednu vec zaplatil ju a potom som si to ale rozmyslel preto som to zrusil.
  Objednavka je v statuse finished ale ked si ju rozkliknem tak vo financiach je refund information a tam je refund processing 12 novembra ale peniaze mi stale este nedosli.

  Kedy mi tie penaize dojdu?

  #1569

  Iveta
  Klíčník

  Ahoj,
  a koukal jste k datumu objednávky? Když jste např. objednal věc 1/11 a zrušil to 8/11, tak peníze budou připsané u 1/11, ale s mínusem.

  #1570

  Lukáš
  Uživatel

  vec som zrusil este predtym ako ubehlo 24 hodin co tam bol ten limit

  #1571

  Iveta
  Klíčník

  Takže platba byla zrušena ještě v době ověřování platby. Platba vlastně odejde, tzn. banka částku zablokuje pro poslání příjemci a když ji příjemce převezme, má banka několik dnů na zaúčtování.
  Ale v případě, že si ji příjemce nepřevezme (tedy byla zrušena v době ověřování), tak banka tuto částku blokuje po dobu 14 dnů (čeká na převzetí příjemcem, ale k tomu už nedojde). Částku tak máte v blokovaných a musíte počkat, až ji Vaše banka odblokuje. To není věc Aliexpressu, ale banky.

  #1572

  Lukáš
  Uživatel

  cize ak to spravne chapem teda 26 dostanem tie peniaze spat ?

  #1573

  Iveta
  Klíčník

  Většina bank má nastaveno 14 dní, nevím jestli také Vaše banka. Podívejte se do blokací / nezaúčtovaných transakcí, tu platbu tam uvidíte. Pak jedině se zkusit domluvit s bankou, jestli by nemohla odblokovat dříve.

  #1627

  Lukáš
  Uživatel

  No mám problém. Volal som do banky a prachy dostali lebo som naraz platil 3 veci cize dostali 18€ to znamená že v tej cene je tych 5€ ktore som zrusil

  http://postimg.org/image/wd1fr0xo1/

  vidim to takto ako mam postupvat ?

  #1628

  Iveta
  Klíčník

  Nyní jsou peníze v procesu vracení. Hledala jsem ve svých zrušených obj. a našla jsem informaci, že peníze vrací během 3-15 pracovních dnů, což je od 12/11 dnes sedmý den. Zatím tedy čekejte a až bude po termínu a peníze stále nebudete mít na účtu, tak kontaktoval Aliexpress.

Prohlížíte 8 příspěvků - 1 z 8 (z 8 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.