Přidej recenzi

Xperia Z1 Compact

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 4 roky, 5 měsíci.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1116

  Lukáš
  Člen

  Ahoj můžete mi někdo pomoct? Přes cca měsícem jsem si objednal mobil z aliexpress xperia z1 compact v přepočtu i s DPH za 5500.jenže vybalim ho z krabičky chvíli pohraju pak zkouším vodeodolnost a hups telefon není voděodolný.fotoaparát se hned orosi a já musím čekat dva dny než se mi dá voda ven.Pisu to prodejci že nefunguje vodeodolnost a následně i gps.ten mi píše ať mu.mobil zašlu zpátky já píšu že ne protože bych musel platit poštovné a následně další proclení,když by se mi vrátil. Chci po prodejci 2000 náhradu za to že nesplnil parametry zboží. Nefunguje gps a vodotěsnost. Jenže mi chce dát jen 800 korun za odškodné.co mám dělat?

  #1117

  Iveta
  Správce

  Modifikuj spor, trvej na své požadované částce. Takhle si to potvrdíte 2x a pak se to eskaluje na Aliexpress, které rozhodne o konečné částce. Nebo eskaluj hned. Když Ali rozhodne, tak je vypořádání konečně, nejde už změnit. Jelikož se nedá dopředu říci, co schválí, tak zkus jedině dál smlouvat s prodejcem.

  #1118

  Lukáš
  Člen

  No už jsem to udělal teď mi přestalo jet už i nfc tak nevím co s tím.fakt zpět to posílat nechci protože bych dával DPH a poštovné a vyšlo by mě to strašně draho. Uvidíme jak se k tomu aliexpress postaví.ale děkuji za odpověď.až mi aliexpress odpoví zašlu zde odpověď.

  #1138

  Lukáš
  Člen

  Ahoj, chtel jsem jen napsat, ze jsem ten spor už eskaloval, ale od te doby mi přestal jet uz i velký reproduktor z mobilu.Co mám dělat? nemůžu do toho sporu ještě napsat další závadu? Děkuji za odpověd

  #1139

  Iveta
  Správce

  Ahoj, bohužel, do eskalovaného sporu už nic nejde dopsat – píšou to při odesílání, něco jako: přesvědčte se, že jste dodal veškeré podklady a fotografie k posouzení sporu, na pozdější důkazy již nebude brán zřetel.

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.