Přidej recenzi

Zle vyplnená kolónka State/Province?

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 11 měsíců.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1142

  Juraj
  Uživatel

  Zdravím,
  dnes som si vytvoril učet na AliExpresse a samozrejme objednal aj nejaké veci. Avšak, nepozrel som si nejaké fóra alebo videá a do kolónky State/Province som namiesto republiky napísal svoje mesto. Všetky ostatné dodacie údaje mám správne, čiže, príde mi zásielka normálne na tú adresu, alebo to veľmi vadí, ak som zle vyplnil tú kolónku?
  Vďaka

  #1143

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý večer,
  no jestli jste si vytvořit účet dnes a objednal, tak Vaše platby objednávek jsou ještě ve stavu schvalovacím, ne? I kdyby již byly platby schválené, tak zboží stejně není odeslané. Takže svůj profil ještě můžete změnit a koukněte se pak do některé z objednávek, jestli se tam ta položka také změnila. Případně bych pro jistotu napsala do zprávy pro prodejce (políčko pod objednávkou), že při objednávce byl špatně uvedený stát a napsala opravu. Tak pro jistotu – ať se zásilky zbytečně dlouho netoulají 🙂

  Budu ráda, když pak napíšete, jestli se po změně adresy v profilu promítla změna i do vytvořených objednávek, děkuji!!!

  Hezký večer!

  #1144

  Juraj
  Uživatel

  Ďakujem za odpoveď,
  no jeden tovar už bol odoslaný tak dúfam že príde..a zmenil som State/Province na Slovensko , avšak v objednávkach sa to nezmenilo..

  #1145

  Iveta
  Klíčník

  Tak to je škoda, že se to nepromítne do neodeslaných objednávek. No tak snad dojde v pořádku i ten první balíček 🙂

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.