Přidej recenzi

Bezdrátová nabíječka k telefonu

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Lucinka a poslední změna proběhla před 4 roky, 2 měsíců.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #630

  Vzkaz pro [email protected] : protože mě to nejde odeslat primo z recenze, píšu vám Zorko zde. Napájecí adapter nebyl součástí baleni, proto to bylo tak levné. Přišlo to 15 ty den ačkoliv sledování ukazovalo, ze je to stále v Číně. Zda vám to půjde na Samsungu nevím, ale na S3 to nejde. Telefon na to není připraven, musel by se za par korun na to upravit.

  #631

  Lucinka
  Klíčník

  Ted jsem to zkousela a melo by to byt v naprostem poradku. zde vidis test. a to som si odobrala administratorske prava, aby som bola klasicky uzivatel. http://alirecenze.cz/index.php?option=com_mtree&task=viewlink&link_id=113&Itemid=1816. Zkus se znova prihlasit, pripadne promazat cache (zapamatovane stranky). Jinak nevim jak pomoct.

  #632

  Lucinka
  Klíčník

  Ted jsem to zkousela a melo by to byt v naprostem poradku. zde vidis test. a to som si odobrala administratorske prava, aby som bola klasicky uzivatel. http://alirecenze.cz/index.php?option=com_mtree&task=viewlink&link_id=113&Itemid=1816. Zkus se znova prihlasit, pripadne promazat cache (zapamatovane stranky). Jinak nevim

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.