Přidej recenzi

Nedoručený balík a nevrácené peníze

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Martin a poslední změna proběhla před 3 roky.

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #2268

  Martin
  Uživatel

  Zdravím.

  Objednal jsem si zboží přes aliexpress.com a zboží nedorazilo. Čtyři dny před ukončením termínů dodání a před tím kdy mi končí možnost na podání reklamace (otevření sporu) jsem dal open dispute (otevřel spor) a napsal, jak Aliexpressu do zákaznické podpory, tak do diskuze sporu, že mi zboží nedošlo. Po čtyřech dnech kdy se prostě uzavřela možnost pro reklamaci, jsem akorát dostal od Aliexpress nějakou automatickou zprávu v diskuzi reklamce, že prodejce nereagoval a tak si můžu zboží nechat. Chápete tu píčovinu? Zboží mi ani nedošlo, tak jak si ho mám asi nechat? Celkově ta podpora na aliexpressu, včetně podpory prodejců je otřesná.

  Už je to čtyři dny od ukončení termínu dodání a ještě mi nikdo peníze nevrátil a zákaznická podpora aliexpressu vůbec nereagovala (osobně).

  Chtěl by jsem se zeptat, jak to mám řešit? Jestli na to mám prostě zapomenout, protože peněz už se nedočkám, nebo mám ještě počkat? Jak takové reklamace na aliexpressu.com řešíte vy?

  Děkuji za případné odpovědi.

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.