Přidej recenzi

objednávka a platba

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Marcela a poslední změna proběhla před 3 roky, 8 měsíců.

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #1050

  Stáňa G. H.
  Uživatel

  Ahoj!
  Ve středu večer jsem zadala objednávku, zaplatila kartou, ale stále se čeká na platbu a nebylo nic strženo z účtu :sick: Kde jsem udělala chybu? Neodečtou se penízky dvakrát, když dám platbu znova? Děkuji! 🙂

  #1051

  Iveta
  Klíčník

  Ahoj,
  jestli jsem to dobře pochopila, objednávku máš stále ve stavu Awaiting Payment a zobrazuje se ti tam tlačítko Pay now. V tom případě objednávka zaplacena nebyla. Když jsi zadala platbu kartou, počkala jsi, až po informační stránce „Vaše platba se prověřuje“ se ti objeví stránka „Děkujeme za úspěšnou platbu“ (nebo tak nějak, nepamatuji si to přesně)?
  Já dnes jednu objednávku platila na 3x, protože se mi tam 2x objevilo, že platba nebyla úspěšná z důvodu neschválení bankou. Po třetím pokusu již to normálně platbu přijalo, nikde jsem nic nenastavovala, jen jsem 3x po sobě během minuty zaplatila. Možná problém v jejich platební bráně? Nevím.
  Každopádně to vypadá, že platba opravdu nebyla provedena, když se ti to po třech dnech ani nezobrazilo na účtu.

  #1054

  Stáňa G. H.
  Uživatel

  Děkuji za radu, ale ani napotřetí se pokus nezdařil :angry: zkusím ještě v klidu večer a hned po sobě…

  #1055

  Stáňa G. H.
  Uživatel

  😛 :sick: :silly:
  Už to mám!!! Já si nenastavila povolení platit kartou! Nepoužívám to a na Aliexpressu nakupuji málo…

  #1056

  Iveta
  Klíčník

  😛 Tak paráda, ještě si zkontrolovat limity pro platby na internetu, aby to příště nezlobilo. Není to povolené jen pro platby na Aliexpressu, ale na veškerých e-shopech.
  A hurá nakupovat!!!! 😉

  #1319

  Marcela
  Uživatel

  Ahoj prosim vas myslim ze som si spustila platby alipay.da sa to zrusit? Pri paltbach ma nepyta udaje o karte ale hned sa to zaplati… Vobec som nenasla na to navody. dakujem

Prohlížíte 6 příspěvků - 1 z 6 (z 6 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.