Přidej recenzi

Přišel mi vadný mobil

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 1 rok, 10 měsíců.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Reakce
 • #7796

  Pavel Mach
  Účastník

  Zdravím, objednal jsem si za 15 dolarů mininobil. Přišel velmi brzo , ale měl vadu ve slotu na SIM kartu.Chyběl tam jeden kontakt a jeden byl poničený. Vše jsem vyfotil a fotky odeslal prodejci.Prodejce nejprve zkoušel že mobil má ještě jiné funkce atak podobně. Pak mi řekl , že mi pošle 5 dolarů, s tím jsem taktéž nesouhlasil. Napsal mi ať to tedy necháme u nás opravit , ale když jsem jim napsal , že v jedné opravné za to chtěli 900kc a ve dvou dalších na to nemají díly, napsali mi , že mi pošlou zdarma nový. Poslali mi i sledovací číslo začínající písmeny RF , i když ten původní s rozbitým telefonem měl RB.Ale když ho zadám do jakého koliv sledování zásilek , napíše mi to že zásilka nenalezena. A už je to 14 dní. Když jsem jim to psal tak řekli , že je zásilka v tranzitu ať počkám několik dní. A na té objednávce je už jen 6 dní ochrany. Dá se jim věřit že to poslali a nebo kecaj? Mám počkat nebo otevřít spor ?

  #7797

  Iveta
  Klíčník

  Dobrý večer,
  sledovací číslo může začínat různými písmeny, v tom by problém neměl být. Horší je, že po 14 dnech nemá žádný tracking, obvykle se totiž objeví ve sledování 5-11 den. Zkuste ještě ověřit sledování na tomto odkaze a pokud ani tam nebude žádný tracking, otevřete spor: https://global.cainiao.com/index.htm

  #7804

  Pavel Mach
  Účastník

  Díky za radu, počkám ještě dva dny a otevřu spor.

  #7806

  Iveta
  Klíčník

  Jestli v trackingu není žádná informace o podání zásilky, otevřete spor klidně ihned. Spor může být otevřený a prodejce ani Aliexpress na něj nebudou stejně několik dnů reagovat. V případě změny v trackingu jej můžete zavřít (zrušit) a pak jej otevřít někdy později (ať už při případné ztrátě balíčku či při poškozeném zboží).

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.