Přidej recenzi

spor

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 3 roky, 4 měsíců.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)
  • Autor
    Reakce

martina
    Uživatel

Dobrý den , potřebuji radu . Mám otevřený spor kvůli rozbitému zboží při přepravě , prodejce po mě chce abych zboží znovu objednala s tím že zaplatím pouze 0,01 dolaru , jenže já nevím jak to udělat . Píše že mám poslat číslo objednávky a on upraví cenu jenže číslo se objeví až u platebního formuláře. Díky za rady

Iveta
    Klíčník

Dobrý den,
    no to tedy nevím, jestli to tak může udělat, nezdá se mi to… Obvykle se na spor vrátí celá částka a pak si zboží můžete u něj objednat znovu.
    Jestli to však chcete vyzkoušet, tak zboží objednejte, ale když se objeví platební formulář, kam zadáváte údaje o kartě, tak klikněte na logo Aliexpress nebo prostě někam jinam. Tím je objednávka objednána, ale nezaplacena. Ve výpisu objednávek se Vám u objednávky objeví tlačítko Pay now. Číslo objednávky tak nyní můžete poslat prodejci, jestli s tím dokáže něco udělat… Pokud cenu nezmění, nic platit nemusíte. Buď objednávku necháte být a po 20ti dnech nezaplacení se sama zavře, nebo v objednávce kliknete ta tlačítko Cancel order a ukončí se hned.
    Dejte pak prosím vědět, jestli s cenou dokázal prodejce něco udělat, díky!!!

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (z 2 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.