Přidej recenzi

spor

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Iveta a poslední změna proběhla před 4 roky, 4 měsíci.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1207

  martina
  Člen

  Dobrý den , potřebuji radu . Mám otevřený spor kvůli rozbitému zboží při přepravě , prodejce po mě chce abych zboží znovu objednala s tím že zaplatím pouze 0,01 dolaru , jenže já nevím jak to udělat . Píše že mám poslat číslo objednávky a on upraví cenu jenže číslo se objeví až u platebního formuláře. Díky za rady

  #1208

  Iveta
  Správce

  Dobrý den,
  no to tedy nevím, jestli to tak může udělat, nezdá se mi to… Obvykle se na spor vrátí celá částka a pak si zboží můžete u něj objednat znovu.
  Jestli to však chcete vyzkoušet, tak zboží objednejte, ale když se objeví platební formulář, kam zadáváte údaje o kartě, tak klikněte na logo Aliexpress nebo prostě někam jinam. Tím je objednávka objednána, ale nezaplacena. Ve výpisu objednávek se Vám u objednávky objeví tlačítko Pay now. Číslo objednávky tak nyní můžete poslat prodejci, jestli s tím dokáže něco udělat… Pokud cenu nezmění, nic platit nemusíte. Buď objednávku necháte být a po 20ti dnech nezaplacení se sama zavře, nebo v objednávce kliknete ta tlačítko Cancel order a ukončí se hned.
  Dejte pak prosím vědět, jestli s cenou dokázal prodejce něco udělat, díky!!!

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.