Přidej recenzi

Eva Hegirova

Vytvořené odpovědi

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na: Paypal #464

  Aliexpress bohužel nepodporuje platbu PayPal. Platba bankovním převodem je možná od $20,01 nicméně u nás jsou poplatky za takovou platbu zbytečně drahé (cca 250 – 1500 Kč dle výše částky) a taková transakce je administrativně složitější a navíc mimo Evropu trvá úhrada několik dní, proto je ideální platba kartou. Platba kartou do zahraničí není bankami zpoplatněna (ač některé banky u dolaru účtují konverzní poplatek cca 2%) a mají celkem výhodný kurz.

  Platit můžete embosovanými platebními kartami MasterCard, Visa nebo Maestro. Zkontrolujte si však nejprve, zda máte svou kartou povoleny platby přes internet. Zjistíte to např. přes internetové bankovnictví.

  Aliexpress používá zabezpečené šifrování pro přenos dat. Platby se tak nemusíte bát. Přesto je dobré si nastavit limit pro internetové platby – je to oddělené nastavení od ostatních plateb. Limit můžete pružně měnit tam a zpět, služba není zpoplatněna – pro jistotu však nahlédněte do ceníku své banky, jestli to zrovna ona nemá jinak. ČSOB banka a některé další, umožňují nastavit si 3D secure zabezpečení – před odesláním platby obdržíte SMS kod, bez jehož zadání, platba neproběhne. Někteří obchodníci toto nepodporují, Aliexpress však ano.

  Nepodařilo se mi zaplatit platební kartou Visa Electron. Peníze byly v internetovém bankovnictví vidět jako blokované, avšak platba neproběhla a peníze byly po nějaké době opět odblokovány. Pokud by se Vám toto stalo a potřebovali byste peníze z blokace uvolnit rychleji, můžete zkusit zavolat na zákaznické oddělení Vaší banky.

  V případě, že Vám Aliexpress z nějakého důvodu, bude vracet Vámi zaplacenou částku za zboží zpět, vrátí Vám částku ve vámi zvolené měně, ve které jste zboží nakoupili (dolar, euro) a ta se před přípsáním na Váš účet, přepočítá dle aktuálního kurzu. Nedostanete tedy tu stejnou částku, která se Vám odečetla z Vašeho účtu v korunách.

  odpověď na: Nevim jak zaplatit jednotlive #230

  částka kterou platíte je konečná. Záleží však u jaké banky máte účet, pak jsou možné poplatky, které si strhne banka. V bankovnictví si nejprve zadáte limit „internet“, pak můžete platit. Opíšete číslo karty, datum platnosti a třímístný kod. Až všechno zaplatíte, v bankovnictví si dáte limit opět na nulu kvůli bezpečnosti. Jo a platíte každou položku zvlášt a taky vám dojdou zvlášt.

  odpověď na: Mobil – porad nedorazil – prodlouzeni lhuty #226

  Od tři týdnů a víc. Záleží co co go . Telefon bych free neobjednaval , zaplatil bych si za dopravu,pak je do tři dnu doma. Oni ti naší celníci to rádi zadržují.

  odpověď na: Mobil – porad nedorazil – prodlouzeni lhuty #225

  Nevite, prosim, jak dlouho budu cekat, jestli objednam pres free shipping? nekdo mel s tim zkusenost?

  odpověď na: Clo a nakup 1ks zbozi #221

  Jenže když mi 3x po sobě napíší, že objednávku stornovalli ať hned objednám znova, tak se to pěkně prodražilo
  Eva

Prohlížíte 5 příspěvků - 1 z 5 (celkem z 5)